Μία άλλη προσέγγιση του Δημόσιου χώρου. Χρησιμοποιώντας τις πιο ‘παραδοσιακές’ τεχνικές του δρόμου, η Motus Terrae έρχεται να συναντήσει το κοινό στο φυσικό του περιβάλλον, αυτό του Δημόσιου χώρου, μέσα από κωμικά δρώμενα.
![](https://i2.wp.com/www.motusterrae.gr/wp-content/uploads/2015/10/HQS-eleysina-45.jpg?fit=744%2C496)
Σέρβις Υψηλού Επιπέδου
Τρείς ψηλές φιγούρες, σερβιτόροι μίας άλλης πραγματικότητας, προσπαθούν να εξυπηρετήσουν τον κόσμο που συναντούν, με όχι και τόσο συνηθισμένους τρόπους…
![](https://i2.wp.com/www.motusterrae.gr/wp-content/uploads/2015/09/Artistic_Events_bkgr_new-web.jpg?fit=744%2C494)
Avendesora
«Avendesora στη γλώσσα των ξωτικών σημαίνει: Το Δέντρο της Ζωής. Αυτό το τόσο πολύτιμο δέντρο αφήνουν τα ξωτικά κάθε χρόνο,…